Právě je úte lis 20, 2018 6:17 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 1UK45
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 9:52 am 

Tak sem se na vás taky přišel z VCH podívat... :D Předpokládám, že mě tu většina lidí z VCH už zná, ale přecejenom to sem napíšu.

Jmenuju se Lukáš Zemina, momentálně nastupuju do prváku na gymnázium, a táhne mi na 15 let. Umim programovat v HTML, PHP, MySQL řekl bych na slušný úrovni. Pak začínám s C++, a samozřejmě ještě umim něco z GML. Pak ještě z oboru IT umim (už ne tolik, ale něco zvládnu) dělat v 3D, PixelArtu. Když nemam při ruce komp, tak jsem schopnej nakreslit i něco málo na papír. Vedle toho ještě umim hrát na klavír (klávesy), a rád fotim. Tim to asi končí :D

Na VCH jsem vystupoval od 11ti let, a od té doby jsem stvořil jen pár "miniher". Moje úplně první hra byla Dark Maze - klasické bludiště s grafikou z GM :D , a druhá a poslední hra, kterou sem dokončil je NoteFire (inspiraci jsem vzal z "kancelářských krys"). Spoustu projektů jsem nedodělal, prostě jsem takovej :( (StarGate Odyssea, John the Witcher, Elite Computer Constructor, Star Trek: Adventures of Enterprise, ...).

Ještě bych se rád zmínil o mých zkušenostech z WoWka. Pracoval jsem 2 roky jako hlavní admin na jednom nejmenovanym projektu (100+ online), takže umim ještě pracovat s linuxem, a znám strukturu databáze + jádra.

Uff, víc už toho asi nenapíšu :D

Předmět příspěvku: Re: 1UK45
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 4:31 pm 

no tak ťa tu Všetci radi vidíme a dúfame že tu budeš spokojný =)

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]