Právě je úte lis 20, 2018 6:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Boriz
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 1:06 pm 
Boss hunter

Zdravím!
Krevetu.net navštevujem už nejaký ten piatok, ale až teraz som sa rozhodol že sa tu predstavím. Volám sa Boris Vacula a mám 20 rokov. Možno ma poznáte z VCH alebo z poslednej Krevetí rychlosoutěže (červen) kde som zo svojou hrou vyhral 1. miesto (Ďakujem za hlasy!).
Pokúsim sa byť stručný o sebe:
Digitálnym hrám sa venujem už od útleho dectva a na "svojom" prvom PC ktorý dostal môj brat v 1996. som sa hneď začal venovať tvorbe levelov do hier ako Blood, Ultimate TK, Stunts, Elastomania, Terep a mnoho ďalšeho. Neskôr keď som dostal nový výkonnejší PC, tak som veľmi veľa času strávil nad tvorbou levelov do OFP, Soldat, GTA:SA...
O tvorbu hier sa venujem preto lebo toto médium poskytuje mnoho priestoru pre kreativitu. Mojou prvou hrou ktorú som začal robiť v Game Makeri bol Project CT. Neskôr som zverejnil zopár mini hier ktoré som robil ako školský projekt.
Naďalej pracujem na ďalšom rozsiahlom projekte o ktorom som hromadne ešte nič nenapísal. Považujem sa za tichého človeka ktorý sa snaží zostať v ústraní (ale občas sa chcem niečim pochváliť).
Na záver: Nerád používam veľa smajlíkov pretože to kazí dojem z príspevku ;)

Předmět příspěvku: Re: Boriz
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 4:33 pm 

všetci ťa tu radi vidíme =)

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]