Právě je úte lis 20, 2018 6:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: k.koudy
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 9:13 am 

Zdravím ostatní pacienty akvrária vedeného Dr. Chocholouškem :D
Jmenuji se Honza, je mi 15 let. Tvorba webů mne začala zajímat v 8-mi letech, v 9-ti letech jsem "napsal" první vlastní web pomocí html a framů, pak jsem přidal css. V 11-ti letech jsem začal s Karlem :D možná někteří z vás znají. V 12-ti letech jsem zkusil Pascal, učil mne bratr, který v té době maturoval na Gymnáziu, které budu od září také navštěvovat, ale tenhle jazyk mne vůbec nebavil a o programování jsem se přestal zajímat, a stáhl jsem inkscape, gimp a Anim8or, ve kterých jsem rok s půl pracoval, ale i kdyby jste mne zabili, tak v Anim8oru už toho moc neudělám. Ve 14-ti ,tentokrát sám, jsem zkusil VB.NET, jazyk mi vyhovoval, tedy spíše mne v té době učaroval RAD :D, na tomhle jazyku jsem se naučil přetěžování, principy OOP,... Nyní se chci buďto přeorientovat na C# ,nebo své prohloubit své znalosti(trochu již následující znám) ASP.NET a MS SQL.
V této chvíli pracuji v Delphi(dnes využívám staré znalosti "Packalu":D), abych pomohl bratránkovi s úkolem...

Rád rybařím, lyžuju, jezdím na snowboardu, běžky, zajímám se o akvaristiku.
Dosud jsem se nikde neprezentoval, necítil jsem potřebu.

Předmět příspěvku: Re: k.koudy
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 10:57 am 

Zdar! Zdejší pacienti vítají nováčka :). Na fóru jede asi nejvíc gamemaker, jestli by pro tebe byl zajímavý netuším, ale je srandovní že třeba teď když se pokouším pochopit příkazy switch, while apod., jedu podle návodu na C, jenom vynechávám takové ty pitomé znaky navíc/jinak (proč to psát ++ když můžu napsat +=1 a podobně...)

Jinak jsou tu i schopní grafici či zvukaři, a většina lidí sem asi chodí se podělit o něco jako pokusy vytvořit hry na přijatelný úrovni... Tak přeju ať ti fórko něco přinese... jokingly

Předmět příspěvku: Re: k.koudy
PříspěvekNapsal: ned kvě 08, 2011 2:11 pm 
Gray zone member

Ahoj, vítej, ať se ti zde líbí ;)

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]